THE OLD SKOOL

Since 1977

Aka "Style 36"

OLD SKOOL™ 1977 YILINDA VANS’İN İKONİK SIDESTRIPE ÇİZGİNİN İLK DEFA KULLANILDIĞI MODEL OLARAK DOĞDU.

THE OLD SKOOL

Tarihçe

OLD SKOOL™ TASARLANDIĞI GÜNDEN BUGÜNE, ÖZGÜR RUHLARIN DAİMİ FAVORİSİ OLMUŞTUR. SOKAK KAYKAYCILARININ VE MÜZİK DÜNYASININ ÖNDE GELEN PUNK EFSANELERİNİN ARASINDA YARATICI BAŞKALDIRININ SEMBOLÜ HALİNE GELMİŞTİR.

THE SK8-HI

Since 1978

Aka "Style 38"

70’LERDEN BERİ VANS’İN EN İKONİK ÜRÜNLERİNDEN BİRİ, GÜNÜN HER ANINA UYGUN VE SOKAK KÜLTÜRÜNÜN ESKİMEYEN SEMBOLÜ.

THE SK8-HI

Tarihçe

SK8-HI™ 1978’DE THE OLD SKOOL™’UN HEMEN ARDINDAN, SIDESTRIPE ÇİZGİSİNE SAHİP İKİNCİ VANS MODELİ OLARAK PİYASAYA ÇIKTI. İKONİK TASARIMI VE BİLEK DESTEĞİ İLE KAYKAY AYAKKABILARINDA ÇIĞIR AÇAN SK8-HI™ GÜNÜMÜZE KADAR, HER ALANDA KULLANILAN BİR ÜRÜN HALİNE GELDİ VE SOKAK KÜLTÜRÜNÜN ESKİMEYEN SEMBOLÜ OLDU.

THE AUTHENTIC

Since 1966

Aka "Style 44"

AUTHENTIC™, VANS’İN HEMEN DİKKAT ÇEKEN WAFFLE DIŞ TABANININ KULLANILDIĞI ORİJİNAL BİR VANS ARŞİV ÜRÜNÜDÜR.

THE AUTHENTIC

Tarihçe

AUTHENTIC™, VANS’İN HEMEN GÖZE ÇARPAN WAFFLE DIŞ TABANININ KULLANILDIĞI ORİJİNAL BİR ARŞİV ÜRÜNÜDÜR. 1966 YILINDA PİYASAYA ÇIKAN VE ORİJİNAL ADI STYLE 44 OLAN AUTHENTIC™ “OFF THE WALL” TARZIMIZI YANSITIR VE KÜLTÜREL BAŞKALDIRI VE YARATICILIK RUHUNU TAŞIR.

THE SLIP-ON

Since 1979

Pop Culture Icon

SLIP-ON™’UN TOPUK BÖLÜMÜNDE İKONİK KIRMIZI RENKLİ VANS BASKISI BULUNUR VE HERKESÇE TANINAN KAUÇUK WAFFLE DIŞ TABANA SAHİPTİR.

THE SLIP-ON

Tarihçe

TOPUK BÖLÜMÜNDE İKONİK KIRMIZI RENKLİ VANS BASKISI BULUNAN VE HERKESÇE TANINAN KAUÇUK WAFFLE DIŞ TABANA SAHİP SLIP-ON™ KAYKAYCILARIN VE BMX TUTKUNLARININ İHTİYAÇLARINA YÖNELİK OLARAK 1979 YILINDA PİYASAYA SÜRÜLDÜ. GÜNÜMÜZDE ARTIK BİR POPÜLER KÜLTÜR İKONU VE LIFESTYLE TARZININ VAZGEÇİLMEZ BİR PARÇASI HALİNE GELMİŞ DURUMDA.

THE ERA

Since 1976

Aka "Style 95"

DAHA FAZLA RAHATLIK VE DESTEK İÇİN BİLEK KISMI DOLGULU, VANS’İN İLK KISA BİLEKLİ VE BAĞCIKLI AYAKKABISI.

THE ERA

Tarihçe

1976 YILINDA PİYASAYA SÜRÜLEN VE ORİJİNAL ADI VANS #95 OLAN VANS ERA™, SANTA MONICA’LI EFSANEVİ Z-BOYS İLE POPÜLER OLMUŞTUR. KONFOR İÇİN OYUNUN KURALLARINI TAMAMEN DEĞİŞTİREN ÜNLÜ DOLGULU BİLEĞE SAHİP İLK AYAKKABIDIR VE DÜNYANIN HER YERİNDE YARATICI KİŞİLER ARASINDA POPÜLERLİĞİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.