ONLINE DESTEK

VANS SUNAR:

CREDITS

Shari White'dan Tüm Kadın Kaykaycıların Filmi

Vans, film yapımcısı ve kaykayçı Shari White tarafından yönetilen tüm kadın kaykaycıların yer aldığı uzun metrajlı bir kaykay filmi olan Credits'i gururla sunar.

Bir yıllık çekim sürecinde, Credits dünya çapındaki kadın kaykay topluluğunun farklı enerji ve kişiliklerini sergiler. Yeraltı dünyasının favori üç yeteneğin (Una Farrar, Breana Geering ve Fabiana Delfino) öncülük ettiği film bireysel tarzı ve birlikte takılan, seyahat eden kaykay dünyasındaki bir arkadaş grubunun ifadesini eşsiz bir şekilde vurgular.

Vans presents: Credits

Kadınların kaykay topluluğu için önemli bir dönüm noktası olan Credits, kadınların kaykay videolarının sadece ''credits'' bölümünde gösterilmesi fikrine cesurca meydan okuyan bir başlık sunuyor. Burada Una, Breana ve Fabiana tüm sahnelerini eksiksiz şekilde tamamladıkları kendi videolarında, önceki bu mevcut durumun tam tersini ortaya koyuyor.

Proje yönetmeni White, “Geçtiğimiz yıl boyunca, onların en iyi kaykay performansı ve dostlarının onlara tezahürat yapışını herkes filme dönüştürme fırsatına sahipti” dedi. “Kaykay tam da bununla ilgili bir şey! Mücadele ile birlikte var olan kahkalar ve dostluklar. Umarım, izleyiciler de filmde bu duyguyu yakalayabilir.”

Film, Vans takım kaykaycıları ve arkadaşları Beatrice Domond, Cher Strauberry, Clara Solar, Poppy Olsen (filmin sanat yönetmenliğini üstlenen kişi), Helena Long, Adelaide Norris, Dayana Young'ın yanı sıra, yönetmen Shari White'in kendisinin de kısa bir rol aldığı gösterimleri içeriyor.

Credits, sadece en iyi arkadaşlarının bazılarıyla güzel vakit geçirirken bir kaykay videosu çekmek” şeklinde ekledi Geering."

Vans presents: Credits

Nisan 2019 ve Mart 2020 arasında, Avustralya'nın Melbourne ve İspanya'nın Barselona şehrinin yanı sıra, Amerika ile Kanada'dan da kamera görüntüleri içeren Credits, HD ve Super 8 kameralarıyla birlikte 4:3 formatında çekildi.

Vans presents: Credits

Vans kaykay programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Vans.com.tr/vans_skate. adresini ziyaret et.