ONLINE DESTEK
Vans Contents

Vans X Openıng Ceremony

Vans X Opening Ceremony

VANS X OPENING CEREMONY

Opening Ceremony bu şubat ayında markanın zamansız isminin yeniden yorumlanmış iki seçkin versiyonunu sunuyor.

 

 

Vans ve Opening Ceremony 2014 yılından beri yaratıcılığı ifade etmeyi ve iş birliğini kutlamalara dayanan bir birliktelik yürütüyor. Bu Şubat’ta Vans ve Opening Ceremony, bu iki ikonik markanın çıkaracağı ayakkabı, giyim ve aksesuar koleksiyonun çıkışı için yeniden bir araya geliyor. 19 Şubat’ta piyasaya sürülecek olan özel koleksiyon vans.com.tr, Vans mağazaları ve dünya çapında seçkin sneaker storelarda satışa sunulacak.  

Vans X Opening Ceremony
Vans X Opening Ceremony

2002'de kurulan Opening Ceremony, keşif ve dostluk ilkeleriyle motive olan yaratıcı, birçok markayı içerisinde barındıran bir perakendeci olarak ortaya çıktı ve o zamandan beri dünyanın dört bir yanındaki insanların ve ülkelerin birçok benzersiz ve farklı bakış açısını andı. Opening Ceremony'nin her ikisi de ünlü birer tasarımcı olan kurucuları Carol Lim ve Humberto Leon, her zaman yeterince temsil edilmeyen sesleri güçlendirdi ve çoğu zaman moda dünyasının çok ötesine uzanan sınırları zorladı. Yıllardır modanın ön saflarında yer alan Carol ve Humberto, küresel ölçekte Vans ile uzun süredir devam eden ortaklıklarını kutlamaya devam ediyor. 

Vans X Opening Ceremony
Vans X Opening Ceremony
Vans X Opening Ceremony

Opening Ceremony Kreatif Direktörü Humberto Leon “Vans uzun süredir yaratıcı ortaklarımızdan biri ve bu sezon ikonik baskıları üzerinde iş birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu yeni kapsül koleksiyon için Carol ve ben checkerboard desenini yeniden yorumlamaktan etmekten ilham aldık ve Vans’ın klasik desenini grafik bir yaklaşımla ele aldık” dedi. 

Vans X Opening Ceremony
Vans X Opening Ceremony
Vans X Opening Ceremony

Vans'in ikonik checkerboard baskısından ilham alan Opening Ceremony kurucuları, giyim ve ayakkabılarda soyut yılan ve leopar şekilleriyle deseni yeniden keşfediyor. Vans'ın orijinal ayakkabısı Authentic'i tuval olarak kullanan Opening Ceremony, her yerinde pozitif ve negatif alanı vurgulayan tekrarlayan bir desen yaratırken, üstünde ve tabanındaki yılan ve leopar desenleri arasındaki uyumu yakaladı. 

Vans X Opening Ceremony
Vans X Opening Ceremony
Vans X Opening Ceremony

Tekrarlanan leopar deseni, önden fermuarlı, geçişli kıskaçlar ve gizli bir kapüşon içeren ve eşofman takımlarından ilham alan bir mont da dahil olmak üzere çeşitli giysilerde yer alıyor. Vans x OC leopar pantolonu, şerit cepleri ve fermuarlı yapısı rahat bir kesime sahip. Leopar desenleri, yeni bir kauçuk Vans x OC yamasıyla süslenmiş, yumuşak dolgu ile doldurulmuş leopar baskılı bir çanta ile tamamlanıyor.

Vans X Opening Ceremony
Vans X Opening Ceremony

İkinci bir ayakkabı serisi, orkide ve baja mavisi renklerinde tek renkli üst kısımları kullanarak bir üst seviyeye çıkıyor. Authentic QLT, baştan aşağı renk, kapitone vampir ve yan dikişlerle Vans’ın ilk siluetine iki popüler renk çeşidi getiriyor. Her ayakkabı, topukta bir Opening Ceremony dokuma yaması ile tamamlanıyor.

Vans x Opening Ceremony koleksiyonu 19 Şubat'ta Vans.com.tr, Vans mağazaları ve seçili sneaker storelarda satışa sunulacak. Daha fazla bilgi için vans.com.tr/openingceremony sayfasını takip et.