ONLINE DESTEK
Vans Contents

NICE TO SEE YOU

NICE TO SEE YOU

Vans Skateboarding İlk Global İşbirliği Kaykay Filmini Sunar.

50 yıldan uzun süredir orijinal aksiyon sporları markası ve kaykay alanında uluslararası lider olan Vans, global kaykay takımıyla çekilen ve dünyanın her yerinden yetenekli film yapımcılarının yaratıcılığını bir araya getiren, yeni uzun metrajlı filmi Nice To See You’nun dünya çapında prömiyerini sunmaktan gurur duyuyor.

Los Angeles’ta yaşayan tanınmış film yapımcısı ve fotoğrafçı Greg Hunt’ın yönetimindeki Nice To See You filminde Adelaide Norris, Alexey Krasniy, Breana Geering, Chima Ferguson, Daiki Hoshino, Diego Todd, Digby Luxton, Dustin Henry, Etienne Gagne, Nick Michel, Notis Aggelis, Pedro Delfino, Rio Morishige, Ronnie Sandoval, Shogo Zama, Simon Zuic, Una Farrar, Wang Guohua ve Vans Ailesinin diğer birçok üyesi yer alıyor. Global bir prodüksiyon olan filmin diğer yönetmenleri arasında Tommy Zhao, Shari White (Vans’ Credits’i yönetti), Paul Labadie ve Max Pack (Vans Europe’s Tom’s Tales’i yönetti), George Kousoulis, Daniel Dent ve Kyota Kamei de bulunuyor.

Farklı bölgelerden yönetmenlerin çok güçlü olarak tanımladığı film, dünyanın her yerinden, farklı geçmişlere ve kimliklere sahip kaykaycıların dayanışma ruhunu ve ortak duygularını yansıtıyor.

“Kaykayın merkezi her zaman Amerika olmuştur ama günümüzde kaykay hiç olmadığı kadar dünyanın her yerine yayılmış bir vaziyette ve bunun gibi projeler bu durumu en iyi şekilde gösteriyor,” diyor Avrupalı Yönetmen Paul Labadie. “Ve oyuncu kadrosunun çeşitliliğinin, kaykayın her türünü ve farklı ırkları kucakladığını gösterdiğini düşünüyorum; günümüzde dünyaya gönderilecek güzel bir mesaj içeriyor.”

“Bu film kaykay hakkındaki bütün olumlu şeyleri ortaya koyuyor - arkadaşlık, güzel vakit geçirmek ve elbette kaykay numaraları,” diye ekliyor Çinli Yönetmen Tommy Zhao. “Dünyanın her yerinden bütün kaykaycılara uluslararası bir platform sunan Vans Skateboarding’in, ilk global videosunun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.”