ONLINE DESTEK
Vans Contents

VANS X ANDERSON .PAAK

Vans X Anderson .Paak

VANS X ANDERSON .PAAK

VANS, ANDERSON .PAAK'I KÜRESEL MÜZİK ELÇİSİ OLARAK DUYURURKEN, ÖZEL AYAKKABI VE AKSESUAR İŞBİRLİĞİNİ DE AÇIKLADI.


Yönetmenliğini Anderson .Paak ve Ali Graham'ın Yaptığı Animasyon Müzik Videolu Son Single “JEWELZ” Gösterimi

Orijinal aksiyon sporları markası ve yaratıcı ifadenin savunucusu olan Vans, markanın ilk Global Müzik Elçisi olarak üç kez Grammy ödüllü sanatçı, müzisyen ve yapımcı Anderson .Paak'ı duyurmaktan gurur duyuyor. Vans ve AP, sanat ve müziğe aktif şekildeki destekleri aracılığıyla yaratıcı ifadeyi teşvik etmek için ortak bir tutkuyu paylaşıyor. AP, markanın uzun süredir hayranı olarak her zaman etrafındaki topluluğu canlandırmayı hedeflemesi onun, Vans ailesine doğal olarak uyumlu olduğunu gösterir. Bir zamanlar California, Topanga Canyon'daki bir Vans satış mağazasında çalışan AP, o zamandan beri House of Vans sahnesinde canlı performans sergilemeye başladı ve Vans’ın küresel müzik içeriği dizisi Sidestripe Sessions'ın bir parçası olarak sunuldu. AP bu yıl, markanın dünyanın dört bir yanında bulunan istekli sanatçılar için bir platform sağlamayı amaçlayan Vans Musicians Wanted yarışmasında global jüri üyelerinden biri olarak yer alacak.

Vans X Anderson .Paak

Anderson .Paak, "Vans Ailesinin en yeni üyesi olmaktan onur duyuyorum ve en saygın global markalardan biriyle tarih yazmak için sabırsızlanıyorum," dedi. "Vans’ın .Paak House ile iş birliği için minnettarım ve daha fazla insanın taşıdığı en yüksek potansiyellerinden yararlanmasına yardımcı olmasını sağlayacak erişimimizi genişletmek için sabırsızlanıyorum."

"Vans'in global müzik pazarlama lideri Tierney Stout, "AP'nin çok yönlü yaratıcı yeteneklerinden ilham alıyoruz ve gelecek yıl boyunca küratörlü müzik ve sanat girişimleri, ürün tasarımı ve yerel topluluğun yanı sıra dünya çapında yaratıcılığı mümkün kılmak için onunla iş birliği içerisinde devam etmekten heyecan duyuyoruz," dedi. Anderson, yaratıcı ifadenin bir örneğini oluşturuyor ve biz onu Vans Ailesi'ne kabul etmekten heyecan duyuyoruz. "

Vans x Anderson .Paak Sid DX (Venice), AP Bucket Şapka. Fotoğraf Vans'ın izniyle çekilmiştir. Çeken: Sandy Kim

Önümüzdeki iş birliği, AP’nin Güney Kaliforniya köklerinden ve eleştirmenlerce beğieni alarak çığır açan albümleri Venice ve Malibu’dan ilhamla özel bir ayakkabı ve aksesuar koleksiyonunda kutlanıyor. İki modelli ayakkabı çeşitleri, AP'nin ilk albümü Venice'den esinlenerek her yerde bulunan Old Skool DX silüetiyle ön planda yer alıyor; daha fazla derinlik ve doku için dijital baskıyı ve 3D baskıyı harmanlayan dalgalı, psychedelic bir üst katmana sahip ayakkabı, aynı zamanda koyu sarı delikler ve yarı saydam mavi vinil Sidestripe ile tamamlandı. Sid DX, AP’nin 2016 albümü Malibu’ya saygı duruşunda bulunur ve işlemeli kadife saçak desenli üst kısımlar, tonal siyah bağcıklar ve dikişlerle tamamlanır, ayrıca her iki tarafına işlenmiş bir Flying-V logosu da bulunur. Her ayakkabı modeli, yarı saydam yeşil waffle tabanlar, özel paketleme ile eşleşen koleksiyona uygun toz torbasının yanında, AP'den takma etiket üzerinde bir özel mesaj ile tamamlanır. Vans x Anderson .Paak koleksiyonu, her bir şapkanın kenarına yapıştırılmış özel baskıların, silikon yamaların ve imzasını bir arada sergileyen bir AP Bucket Şapka içerir.

Vans x Anderson .Paak Sid DX (Venice), AP Bucket Şapka. Fotoğraf Vans'ın izniyle çekilmiştir. Çeken: Sandy Kim

Lansmana paralel olarak AP, en son single'ı "JEWELZ" i bugün, AP ve oğlu Soul "Khlex" Rasheed ile karikatürlerini içeren, gerçek hayatta ikili arasındaki ilişkiye eleştirel bir yoruma sahip animasyonlu bir müzik videosunu 12Tone, LLC tarafından özel olarak dağıtılan APE SHIT aracılığıyla piyasaya sürdü.

Vans X Anderson .Paak
Vans X Anderson .Paak