ONLINE DESTEK
How to break in your Vans

VANSLERİNİ AYAĞINA UYUMLU HALE NASIL GETİREBİLİRSİN?

Yeni Vans ayakkabılarınla sokağa çıkmak için sabırsızlanıyor musun? Yaralı ayaklarının seni durdurmasını istemiyorsun! Tamamıyla senin stiline, tasarımına ve bedenine göre en uygun yöntemi bulmaya yardımcı oluyoruz.

Vans ayakkabılarını ayağına uyumlu hale getirebilme yolları arasından özenle seçtiğimiz ipuçlarına göz at, böylece kendi ayakkabılarına kolayca uygulayabilirsin.

AYAKKABILARIN AYAĞINA UYUMLU HALE GELMESİ İÇİN KALIN ÇORAP GİYMEK

Öncelikle alt çekmeden en kalın çorabını çıkar. Vans ayakkabını daha kalın bir malzemeyle giymek esnemesine yardımcı olabilir ve böylece ayaklarında herhangi bir ağrı yaratmaz.

 1. 1. Kalın bir çift çorap veya günlük giydiğin çoraplardan iki çifti, yeni Vans ayakkabılarının içine giy.

 2. 2. Onları normal şekilde bağla ama çok sıkı olmamalı. Bu, sana daha rahat ve kişisel görünüm kazandırmak için yavaşça ayağına uyumlu hale gelmesini sağlar.

 3. 3. Vans ayakkabını evde olduğun süre boyunca giy. Her akşam ortalama bir ya da iki saat giymek harika olabilir.

Breaking in your Vans

AYAKKABILARI BELİRLİ SIKLIKTA GİYMEK

Malzemeyi rahatlatmak için kalın çoraplar kullanmanın yanı sıra, ayakkabılarının yavaşca ayağının şeklini almasını sağlamak için kısa süreli fakat sık sık giymek oldukça uygulanabilir bir yöntem.

 1. 1. Vans'ini bu sefer seçmiş olduğun normal bir çift çorapla giy. Bağcıklı stillerimiz için ayağını saran konforlu bir duruş sağla.

 2. 2. Vans ayakkabılarını eve yakın bulunduğun durumlarda birkaç defa kısa süreliğine giy.

 3. 3. Herhangi bir rahatsızlık veya sürtünme hissettiğin an ayakkabıyı çıkar.

 4. 4. Bu aşamaları olabildiğince sık tekrarla. Günde iki defa harika olabilirdi, ancak kullanıcılarımızın bu vakti ayıramayacak kadar aktif olduğunu biliyoruz!

Breaking in your Vans shoes

AYAKKABILARI AYAĞA UYUMLU HALE GELMESİ İÇİN BÜKMEK

Vans ayakkabılar, uzun süreli dayanıklılık ve destek sağlayıcı sağlam kauçuk tabanlara sahip yapısıyla hareketli yaşamına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bundan dolayı, ayakkabılarını ayağına uyumlu hale getirmek ve yumuşatmak için biraz daha yardıma ihtiyaç duyduğunda bu sert yöntemi uygulamaktan korkma.

 1. 1. Sol elinle ayakkabının ayak parmağı kısmından, sağ elinle ise topuğundan sıkıca tut.

 2. 2. Ayakkabının iki ucunu içe doğru bastırıp direnci hissedene kadar katla. Bu, tabanın ayak kemerine uyum sağlamasına yardımcı olacaktır.

 3. 3. Bu işlemi diğer ayakkabı için de uygula.

Daha fazla destek için yeni ComfyCush™ Vans Slip-On, Vans Authentic, Vans Old Skool, Vans Era ve Vans Sk8-Hi ayakkabı stillerini incele. Yeniden tasarlanmış yumuşak taban yapısı ile ayakların için uzun süre konfor sağlar.

 

AYAKKABILARINI AYAĞINA UYUMLU HALE GETİRMEK İÇİN SAÇ KURUTMA MAKİNESİ KULLANMAK

Deri ile üretilen ayakkabı stillerimiz için özellikle iyi gelen bu ısıtma yöntemi, ayağının ayakkabıya tam oturmasını sağlayarak mükemmel uyumu yakalar.

 1. 1. Ayakkabılarının arka kısımlarını ve rahatsızlık veren diğer alanlarını yumuşaklık sağlayana kadar saç kurutma makinesi ile orta sıcaklıkta ısıt.

 2. 2. Ayağını ısıdan korumak için bir çift kalın çorapla birlikte Vans'lerini giy ve ayakkabıların soğuyana kadar yürü. Bu, ayakkabının ayak şekline uygun bir hale gelene kadar yumuşamasına yardımcı olur.

 3. 3. Diğer tekine de aynı işlemi uygula ve işe yarayana dek bu yöntemi tekrarlamaktan çekinme. Vans ayakkabılarını ne kadar uzun süre giyersen o kadar iyi!

 

AYAKKABININ VURMASI NASIL ENGELLENİR?

Hiçbir şey ayağının su topladığı an kadar keyfini kaçırmaz. Vans ayakkabılarını giymeye başladığında oluşacak sürtünmeyi engellemek için bu yöntemi kullan.

 1. 1. Az miktarda vazelin al, bu kadarı bile oldukça işe yarar.

 2. 2. Vazelini, ayakkabının rahatsız etmesi muhtemel olan topuk arkasına sür. Bu genellikle çorap çizgisi denilen alanının üzerine denk gelir.

Alternatif bir yol olarak, topuğun sürtünmesini engelleyen çoraplar giyebilirsin. Unutmayın ki, Vans Sk8-Hi stillerimiz için daha uzun bir çift çoraba ihtiyacın olacak.

Breaking in your Vans shoes

 

İşte şimdi Vans ayakkabıların yola çıkmaya hazır! Bir çift eski Vans ayakkabıyı ilk günkü mükemmelliğine geri dönüştürürek yeni görünüm elde etmek ve nasıl temiz kalmasını sağlayacağını bilmek istiyorsan yazımıza göz at!