ONLINE DESTEK

VANS SIDESTRIPE SESSIONS'IN ÜÇÜNCÜ SEZONUNU SUNAR


Vans Sidestripe Sessions'ın Üçüncü Sezonu; DIIV, The Garden, CHIKA, Tank and the Bangas, Ceremony ve daha fazla performans ile YouTube'da.


Orjinal gençlik kültürü markası ve yaratıcı ifadenin savunucusu Vans, müzik ve sanattaki ifadenin, çeşitliliğin ve eklektik iş birliğinin kutlaması olan küresel müzik serisi Sidestripe Sessions'ın geri dönüşünü duyuruyor. Vans Sidestipe Sessions'ın üçüncü sezonuna şimdi Vans YouTube kanalından ulaşılabilirsin.

Oturumun arka planını Vans'in büyüyen müzisyen ailesinin iki şarkılık performansları ve orjinal sanat enstalasyonlarının yükselen sanatçıları oluşturuyor. Vans'in Kaliforniya'nın Costa Mesa şehrindeki genel merkezinde çekilen Sidestripe Sessions'ın üçüncü sezonu, yepyeni bir his ve görünümle, dinamik sanat enstalasyonları ve animasyonlu grafiklerden oluşturulmuş Vans'in dev ayakkabı kutusu içerisinde gerçekleşen performansları kapsayan 10 yeni bölüm sunuyor.

Bu sezon, Güney Kaliforniya'nın art-punk ikilisi The Garden ve eşsiz bir duruşa sahip Los Angeles çıkışlı shoegaze indie-rock grubu DIIV performanslarıyla hayat buluyor. DIIV, 2019 yılında yayınlanan son albümleri Deceiver'daki ''Horsehead'' ve ''Blankenship'' şarkılarını, albümün tüm sanatsal içeriklerini ve arka kapak tasarımlarını yaratan davulcu Ben Newman eşliğinde performansa döküyor. DIIV'in şarkı yazarı ve vokali Zachary Cole Smith Deceiver albümünü ''kişisel dirilişin müziği,'' olarak tanımlaması, grubun albümünün Paste Magazine tarafından ''karanlık atmosfer''e sahip olmasının dışında ''fazlasıyla içten'' eleştirilerine benzer eleştiriler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yakında yayınlanacak bölümlerde her biri özgün sanatsal kurulumlarla eşleştirilmiş The Garden, CHIKA, Tank and Bangas ve Ceremony performansları yer alacak.

Sidestripe Sessions'ın yeni bölümleri 6 Nisan'dan itibaren iki haftada bir yayınlanacak şekilde başlıyor. CANDY, Anderson, Paak, Cherry Glazerr, Channel Tres ve daha fazla performansın yer aldığı 2.sezonu da izlemeyi unutma! Daha fazla bilgi almak ve abone olmak için lütfen Vans YouTube kanalını ziyaret et.