ONLINE DESTEK
ROWAN AYAKKABI
VN0A5JICBLK1

3.219,00 TL

 • ROWAN AYAKKABI Black
 • ROWAN AYAKKABI Black
 • ROWAN AYAKKABI Black
 • ROWAN AYAKKABI Black
ROWAN AYAKKABI

ROWAN AYAKKABI

Style : VN0A5JICBLK1

3.219,00 TL

RENK : Black

  Gelince Haber Ver

  Bu ürünle ilgileniyorum ve ne zaman tekrar stoklara gireceğini bilmek istiyorum

  Gönder
  KARGO
  1000 TL ve üzeri ücretsiz kargo
  İADE
  Ücretsiz ve kolay iade seçeneği

  AÇIKLAMA VE ÖZELLİKLERİ:

  Rowan Zorilla kaykayına her bindiğinde canlı bir performans sergiler. En zorlu kaykay manevralarını bile kolaymış gibi gösterir ve onun imzasını taşıyan ilk ayakkabı da bu düşünülerek tasarlandı.

  Rowan dışarıdan bakınca sade görünebilir ama biraz daha derine indiğinde çetrefilli katmanları ortaya çıkar. Aşınmanın fazla olduğu bölgelerdeki DURACAP™ güçlendirici kauçuk tabanlık maksimum dayanıklılık sunar ve yeni SICKSTICK™ kauçuk dış taban üstün zemin kavrama sağlar. Ayrıca, uzun süre kaykay yaptığında meydana gelen bacak yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olmasının yanında üstün yastıklamaya ve darbe korumasına sahip yeni POPCUSH™ enerji geri kazanımlı ayak tabanları ile Rowan kendi başına canlı performans sergilemene imkan tanır.

  Dayanıklı süet ve 282 gr kanvas üst parçalardan üretilir.

  •BENZERSİZ DAYANIKLILIK - aşınmanın fazla olduğu bölgelerdeki güçlendirilmiş DURACAP™ tabanlık benzersiz dayanıklılığıyla ayakkabının ömrünü uzatacak şekilde üretilmiştir.
  •EFSANEVİ ZEMİN TUTUŞ - Yeni, tescilli SickStick™ kauçuk bileşenimiz bugüne kadarki en yapışkan kauçuk.
  •POPCUSH YASTIKLAMA - En iyi yastıklama ve darbe korumamız. POPCUSH™ enerji geri kazanımlı ayak tabanları ayaklarını korumaya yardımcı olurken uzun süre kaykay yaptığında meydana gelen bacak yorgunluğunu da azaltır.