ONLINE DESTEK

Off The Wall Tee

 
 
 
DAYANIKLILIK

Vans Sturdy Spun™ ayakkabı iplikleri hem her gün giyilebilecek dayanıklılığı sağlarken, hem de kalıbının duruşunu günlerce korur.

 
 
 
KONFOR

Nem-emici iç kalıbı sizi her gün giyebileceğiniz şekilde rahat ve kuru tutar.

 
 
 
   
 
 
 
BEATRICE DOMOND

"Beatrice Domond yalnızca kendi tarzını ortaya koyarak herkes için bir ilham kaynağı oluyor. Florida'nın küçük bir kasabasında kaykay yapan tek kız çocuğu olarak büyüyen Beatrice, 90'ların ortalarında çekilmiş VHS videolardan esinleniyor ve çoğu zaman yalnız başına kaymayı tercih ediyor."

Bunun etkisi bugünlerde de oldukça hissediliyor- Kaykaya saygı ve tutkuyla bağlı bireysel bir kaykacı olarak Beatrice, hem çok modern hem de belli dönemlerden ilham alan bir stile sahip olduğunu apaçık ortaya koyuyor. Tüm bu özellikleri ona, Supreme'ın erkeklerin üstünlük sağladığı kadro içerisinde nadir bir yer, AVE's Fucking Awesome'da statü ve Bill Strobek'in Chery (2015) ve Blessed (2018) Supreme vidolarında görünürlük kazandırıyor.

Kaykay konusunda gelişimi ile moda dünyası dahil olmak üzere tüm dikkatleri üzerine çeken Beatrice'in geleceği, hayata karşı bu cesurca yaklaşımlarından dolayı oldukça parlak.

Daha Fazlası
ROWAN ZORILLA

Herkesin iyi bir kaykaycı olarak görülebileceği bu dönemde, aradaki tüm diğer aşamaları geçerek başlangıç seviyesinden profesyonelliğe zıplamak herkesin harcı değil. Belki süper havalı ismi, belki de dikkat çeken kayma stili yüzünden ama Rowan Zorilla'nın kendine has süper güçlere sahip olduğu kesin.

Kaliforniya'nın Vista şehri haritada sıradan bir yer gibi görünebilir ancak kaykacılar için efsaneleşen H-Street'e ev sahipliği yapması, Rowan'ın karakteriyle uyumlu bir stile sahip olması ve onun özgün kişiliğiyle kaykaya damga vurması nedeniyle kendine özgü bir ruhu var.

Rowan ve ekibinin bir araya gelerek oluşturduğu Rowan and the Shep Dawgs'ın ürettiği bağımsız kaykay videoları dünyasının ihtiyacı olan farkındalığı yarattı.Shep Dawgs Vol. 4'te, ortaya koyduğu performans ile Rowan hem Vans ile bir araya geldi, hem de amatör statüsüyle resmi olarak Baker takımına girdi. 2015 yılında yayınlanan Vans videosu Propeller'ın da parçası olduktan sonra, bir yık içinde iki kere Thrasher kapağında yer alarak ve ''Yılın Kaykaycısı'' ödülüne aday olarak hızlıca pro statüsü kazandı. Yakın zamanda çıkması beklenen Baker 4'te ve onun görüş alanına giren her şeyde Rowan yükselmeye hazır.

Daha Fazlası
24 HOURS OF OFF THE WALL ™ TEEHAPPENING NOW /