ONLINE DESTEK
Skateboarding_podcasts_Vans_shoes

EN İYİ KAYKAY PODCASTLERİ HANGİLERİ?

Podcast yayınlarını dinlemeyi seviyor musun? En iyi kick flip için taktiklerinden, profesyonel kaykaycıların gelişim hikayelerine, en iyi kaykay podcastlerini senin için listeledik. Sadece rampalarda kullanabileceğin pratik ipuçlarıyla kalmayıp, kaykay sektörüne yön veren büyük isimlerden de bu endüstri hakkında daha fazla bilgi edineceksin.

Telefonunu şarj et, kulaklığını kap ve senin için seçtiğimiz podcastlerden birini dinlemeye başla.

 

All I Need 

Yayın Aralığı: Haftalık

İlk kez 2012 yılında yayınlanan podcast, profesyonel kaykaycı Anthony Shetler'ın canlı röportaj stilindeki bölümleri ile adeta büyülüyor. Kaykayların üretiminden, ölüme yakın deneyimlere kadar bu yolda işine yarayacak her konuya değinen oldukça fazla bölümden oluşuyor. Sam Curran, Brandon Westgate, Corey Goonan ve Rey Tapley gibi birçok ismin bu yayında nelerden bahsettiğini öğren.

Apple Podcasts ya da Podomatic üzerinden ''All I Need'' Yayınını Dinle

 

All I Need - Skate podcasts - best of by Vans

 

The Nine Club with Chris Roberts

Yayın Aralığı: Haftalık

Profesyonel kaykaycıların, amatörlerin, sanatçıların, oyuncuların ve müzisyenlerin kaykay tutkusuyla nasıl tanıştıklarını The Nine Club podcast yayınında keşfet. Chris Roberts,Roger Bagley ve Kelly Hart ilham veren gerçek kaykay hikayeleri hakkında konuşuyor. Kırık kemikler, favori parklar, ilk kaykayları ve bunun gibi her şey. Podcasti kaydederken stüdyoda yaşadıklarını YouTube'daki kanallarından da takip edebilirsin.

Chris Roberts ile The Nine Club yayınını Player FM ya da Apple Podcasts Aracılığıyla Dinle

 

The Nine Club - Skate podcasts - best of by Vans

 

The Skatepark Podcast 

Yayın Aralığı: Ayda iki kez

Başarılı bir skatepark tutkunu olmak için ne gerekiyor? Tony Hawk Vakfı tarafından oluşturulan The Skatepark Podcast yayını ile öğren. Şehrinde yeni bir skatepark planlamaktan, yerel bank ramp, half-pipe ve bowl platformlarının yenilenmesine kadar ihtiyacın olan tüm bilgileri ortaya koyan Peter Whitley ve Alec Beck'in yanı sıra kaymaya dair bütün ipuçlarını da öğreneceksin.

The Skatepark Podcast Yayınını Apple Podcasts ya da Stitcher Aracılığıyla Dinle

 

The Skatepark Podcast  - Skate podcasts - best of by Vans

 

Quell Party

Yayın Sıklığı: İki ayda bir

Bu kadın kaykaycı podcast yayını, Stevie May, Amelia Brodka ve Skate Like A Girl Direktörü Kristin Ebeling gibi harika bir konuk listesine sahiptir. Quell Skateboarding ve Kristen Cat Party ev sahipliğindeki yayında konuşma tarzı ile seni bir partide gibi hissettiriyor. Her bölümünde, kaykay endüstrisinde akım yaratan ilham verici insanlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin.

Quell Party Yayınını Quell Skate ya da Apple Podcasts Aracılığıyla Dinle

 

Quell Party - Skate podcasts - best of by Vans

 

The Bunt

Yayın Sıklığı: Haftalık

Muhteşem konukları ve onların yüksek enerjileriyle The Bunt podcast yayınının şimdiye kadar 8 sezon olması sürpriz sayılmamalı. Brad Cromer, Gary Rogers, Bradley Sheppard, Matt Miller ve daha birçok efsanevi isim, Cephas Benson ve Donovan Jones ile kaykay ve spor söyleşisi için bir aradalar. Müzik, kültür ve favori kaykaycılardan bazılarını içeren bu söyleşiyi kaçırmak istemiyorsan hemen abone ol düğmesine bas.

The Bunt Yayınını Soundcloud ve Apple Podcasts Aracılığıyla Dinle

 

The Bunt - Skate podcasts - best of by Vans

 

Skatosis 

Yayın Sıklığı: Haftalık

Kaykay hakkında her şeye takıntılı mısın? İlk defa 70'lerde kaykaya başlayan Drew Domkus ve 2000'lerin başında ilk kez kaykay sahibi olan Aaron Monte de senin gibi. Çok bir arada düşünülemeyecek bir çift olarak görünseler de, bu ikili aralarındaki 20 yıllık açığı diğer kaykay liderlerini dinleyip takip ederek kapatıyor. Domkus ve Monte'nin 120'den fazla bölümde yerel kaykay performansları, oldukça yaygın görülen kaykay kültürü, parklar, kıyafetler ve çok daha fazlası hakkında söyleşilerini dinleyebilirsin.

Skatosis Yayınını Stitcher ve Apple Podcasts Aracılığıyla Dinle

 

Skatosis - Skate podcasts - best of by Vans

 

BS with TG

Yayın Sıklığı: Ayda iki kez

Bir adam ve sadece onun mikrofonundan oluşan bu yayında Amerikalı kaykaycı ve müzisyen Tommy Guerrero her bölüm kaydı için plansız şekilde düğmeye basıyor ve bu yaptığı işi ilginç kılıyor. Kendi başına bir efsane olan Guerrero'nun senaryosuz, plansız podcast yayını, kayak keyfi için orda olduğunuzu hissettiren mükemmel anekdotlara sahip. Barker Barrett ,Chico Brenes ve Jeremy Fish'in konuk olduğu oldukça akıcı ve ilginç bir söyleşi oluyor.

BS with TG Yayınını Apple Podcasts ya da Player FM Aracılığıyla Dinle

 

http://s7d2.scene7.com/is/image/VansEU/red
BS with TG

 

Ripride with Andy Roy

Yayın Sıklığı: Haftalık

Devasa rampalar hakkında ilginç bir podcast yayını olan Ripride with Andy Roy, bu adı çıkmış kaykaycının hayatı, kaykay deneyimleri ve onu karambole düşüren hayalleri hakkında konuşuyor. Roy, ev sahipliği yapan pizza şefi David Deery ile birlikte, Deery'nin rampadaki ilk drop-in deneyimi hakkında enerjik bir yolculuğa çıkarıyorlar. Nick Merlino ile röportaj gerçekleştirirken ve kaykay hakkındaki söyleşilerini sürdürüyorlar. Doğaçlama sevenleri mükemmel bir sohbet bekliyor.

Ripride with Andy Roy Yayını Podbean ve Apple Podcasts Aracılığıyla Dinle

 

Favori kaykay podcastlerinden birisi bu listede miydi? İlham dolu bu podcastlerden yararlanarak bir sonraki freestyle, street, park ya da bowl stilini ileri götür. Bir sonraki görüşmemize kadar kendi stilini oluşturmaya devam et.