ONLINE DESTEK
SKATE OLD SKOOL AYAKKABI
VN0A5FCBBKA1

779,00 TL

 • Tam Ekran
  SKATE OLD SKOOL AYAKKABI

SKATE OLD SKOOL AYAKKABI

779,00 TL

Kapat

SKATE OLD SKOOL AYAKKABI

Style : VN0A5FCBBKA1

779,00 TL

RENK : Black/Black

  Gelince Haber Ver

  Bu ürünle ilgileniyorum ve ne zaman tekrar stoklara gireceğini bilmek istiyorum

  Gönder
  TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
  ÜCRETSİZ VE KOLAY İADE SEÇENEĞİ

  AÇIKLAMA VE ÖZELLİKLERİ:

  Kaykaycılar düşünülerek tamamen yeniden tasarlanan yepyeni Skate Classics serisi, maksimum ilerleme sağlamak için kaykaycıların ihtiyaç duyduklarından daha fazlasını sunar. Tamamen revize edilmiş üst kısım, kalıplanmış topuk dolgusu, kilitli dil kayışları ve DURACAP ™ altlığının yeniden kesimi ile üretilen Skate Classics Authentic, kaykaycıların en çok ihtiyaç duyduğu yerlerde daha nefes alabilir ve dayanıklı olan temel bir uyum yaratır. Daha sert bir burun tırnağına sahip iki parçalı tilki, yüksek tahta teması sağlar ve Vans'ı ünlü yapan yeniden tasarlanmış lastik kauçuk taban Daha fazla kavrama, daha fazla kaykay hissi, daha fazla destek ve daha fazla dayanıklılık sağlamak için SICKSTICK ™ kauçuk bileşiği ve dahili topuk gövdesi ile daha da yükseltilmiştir. Yeni yan kenar kaplaması, üst düzey yastıklama ve darbe koruması için POPCUSH ™ taban astarları ve dikkat çekici checkerboard etiket ile yeni Skate Classics Old Skool, size gerçek kaykacıların ihtiyacı olan tüm performans avantajlarıyla birlikte istediğiniz ikonik görünümü verir. Dayanıklı süet ve kanvas üst parça ile tasarlanmıştır.
  • YENİ SKATE CLASSICS - Kaykay için özel olarak tasarlanmış ikonik bir stil.
  • TAMAMEN YENİLENMİŞ ÜST PARÇA - Dayanıklı süet ve kanvas ile üretilmiştir, ayrıca kilitli dil kayışları içerir ve yükseltilmiş kaykay tahtası teması için iki parçalı taban yapısına sahiptir.
  • EFSANEVİ KAVRAMA - Yeni, tescilli SICKSTICK ™ lastik kauçuğu bileşiğimiz, kavrama ve dayanıklılıkta bir sonraki seviyeye yükseltilmiştir.
  • POPCUSH ™ YASTIKLAMA - Standart, sınıfının en iyisi yeni POPCUSH™ iç tabanımız hareketlerle uyum sağlar ve etkisini kaybetmez, darbeye karşı koruma ile her tür kaykay stili için özel enerji geri dönüşü sunar.
  • BENZERSİZ DAYANIKLILIK - Güçlendirilmiş DURACAP ™ alt taban ile günlük kaykay performansına dayanacak şekilde üretilmiştir.

  Ürün İçeriği : Süet, Kanvas