ONLINE DESTEK
DRILL CHORE UZUN MONT MTE-1
VN0A5FP9BLK1

2.199,00 TL

 • Tam Ekran
  DRILL CHORE UZUN MONT MTE-1
 • Tam Ekran
  DRILL CHORE UZUN MONT MTE-1
 • Tam Ekran
  DRILL CHORE UZUN MONT MTE-1
 • Tam Ekran
  DRILL CHORE UZUN MONT MTE-1

DRILL CHORE UZUN MONT MTE-1

2.199,00 TL

Kapat

DRILL CHORE UZUN MONT MTE-1

Style : VN0A5FP9BLK1

2.199,00 TL

RENK : Black

  Beden :

  Gelince Haber Ver

  Bu ürünle ilgileniyorum ve ne zaman tekrar stoklara gireceğini bilmek istiyorum

  Gönder
  350 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
  ÜCRETSİZ VE KOLAY İADE SEÇENEĞİ

  AÇIKLAMA VE ÖZELLİKLERİ:

  Vans MTE outdoor ortamda geçirilmiş bir hayatın ürünüdür çünkü biz tutkularının peşinden gitmenin her zaman ideal hava koşullarında gerçekleşmediğini biliyoruz. Yağmur, sulu kar, kar, çamur, rüzgar; hiçbir şey seninle, bir sonraki maceran arasına giremeyecek. Hatta biz tüm bunların, deneyimleri renklendirdiğini düşünüyoruz. MTE’yi bu yüzden tasarladık.

  Klasik Vans tarzıyla koruma sağlayan Drill Chore Uzun Mont MTE-1 su tutmayan kaplamaya, sürdürülebilir DuPontTM Sorona® dolguya, tam işlevsel fermuarla takılıp çıkarılabilen kapüşona ve nemi emen astar materyaller içerir. Kadife yaka, gizli fermuarlı, sade, çıtçıtlı ön patlet, çift girişli cep ve göğüs cebinde dokuma etiket detaylarına sahiptir. Polyester ve naylon karışımından üretilen bu uzun drill chore mont tüm hava koşullarında giyilebilen ürünleri yeni bir seviyeye taşır.

  Kendini karla kaplı zirvelere tırmanırken veya yağmur altında işe giderken bulduğunda, ürününün her bir dikişinin, çok yönlülük sunmak için özenle yerleştirildiğini bilerek güvenle yol alabilirsin. Ne de olsa, biz konunun hiçbir zaman varış noktasından ibaret olmadığını biliyoruz. Önemli olan yolculuk sırasında yarattığın hikayelerdir.  •NEM KONTROLÜ - Su Tutmayan kaplama dışarıdayken kuru kalmanı sağlar, nemi emen astar materyalleri ise iç mekanda konfor sunar.
  •KALİTELİ YALITIM - sürdürülebilir DuPont™ Sorona® dolgu daha fazla sıcaklık sağlar.
  •MALZEME - %100 naylon gövde, %100 polyester dolgu ve astar.
  •CHORE MONT TARZI - Kadife yaka ve gizli fermuardan tam işlevsel fermuarla takılıp çıkarılabilen kapüşona kadar soğuk havada kullanım rahatlığı hiç bu kadar şık olmamıştı.

  Ürün içeriği:Shell %100 Naylon (Yağmur Testinden Geçmiştir), Astar %100 Polyester, Dolgu %100 Polyester